AAA - ČLEN

ČLEN ASOCIACE ČESKÉ REPUBLIKY

MEZINÁRODNÍ ORGANIZACE CINOA

PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFICKÉ PRÁCE

RESTAUROVÁNÍ A RÁMOVÁNÍ OBRAZŮ

POZLACOVÁNÍ a RESTAUROVÁNÍ rámy-nábytek-štuková výzdoba atp.

ANTIKVITY ART AUKCE

VSTUP * společnost AAA *  upozorněníKONTAKTTermíny, KATALOGY, prodeje * MÍSTO ProhlídkY A AUKCE

KATALOG fotografie u všech položek

TEXT KATALOGU - PDF

prospekT- PDF

OBRAZY, SKLO, PORCELÁN, BRONZ

ŠPERKY, KURIOZITY

DŘEVOŘEZBY

MEZIŘÍČSKÉ GOBELÍNY - MGM

   260 Stanislav Balko (*1943)"Figurální kompozice" olej na plátně 90 x 74 (93,5 x 77,5)cm 85 000 Kč

   200 Józef Rapacki (1871-1920) "Mrozy - Krajina s potokem a stromy" datováno 1905-1906

  olej na plátně 114 x 164 (136 x 185)cm 250 000 Kč

Limity na jednotlivé položky do aukce přijímáme běžným způsobem,

výše zálohy bude sjednána individuálně, dražit lze po předchozí domluvě i telefonicky

Může se stát, že při otevření katalogu se Vám stránka, případně některé fotografie, nezobrazí, i když by již měly být dostupné.   ….. většina počítačů si totiž „pamatuje“ předcházející stav a ne vždy „ztrácí čas“ opětovným načítáním stránek, které má ve své paměti uložené .

..

Možné řešení:

  • Umístění kurzoru na obrazovce

  • klepnutí na pravé tlačítko myši  -  rozevře se nabídkový seznam

  • výběr vhodného slova z nabízených: aktualizovat - znovu načíst - znovu načíst rám - obnovit - refresh - kombinace slov s podobným významem donutí počítač načíst stránku znovu

TOP

Lexicon of the CVA

TOP

je zkratka používaná v textech našich katalogů, je převzata z názvu lexikonu publikovaného na CD-ROM. Jedná se o lexikon českých výtvarníků narozených ve XX. století, který vydává

Společnost pro současné umění - SCA - Society for Contemporary Arts

Společnost od roku 1996 zpracovává informace z oblasti výtvarného umění v ČR, výsledkem je digitální archiv LEXIKON ČESKÝCH VÝTVARNÍKŮ

Slovník Chagall

TOP

je termín používaný v textech našich katalogů pro tištěnou publikaci

Slovník českých a slovenských výtvarných umělců

který od roku 1998 vydává Výtvarné centrum Chagall z Ostravy.

Slovník rozdělen do XXI dílů.

V roce 2009 byl vydán XX. díl zahrnující umělce s příjmením Vil - Vz

V únoru 2010 na pultech poslední XXI. díl

profesionální fotografické práce   -   professional photographic works

mailto:info@aukcnidum.cz     mailto:aaa@nextra.cz

 14.11.2014

TOP