AAA - ČLEN

ČLEN ASOCIACE ČESKÉ REPUBLIKY

MEZINÁRODNÍ ORGANIZACE CINOA

PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFICKÉ PRÁCE

RESTAUROVÁNÍ A RÁMOVÁNÍ OBRAZŮ

POZLACOVÁNÍ a RESTAUROVÁNÍ rámy-nábytek-štuková výzdoba atp.

ANTIKVITY ART AUKCE

VSTUP * společnost AAA *  upozorněníKONTAKTTermíny, KATALOGY, prodeje * MÍSTO ProhlídkY A AUKCE

90. aukce v BRNĚ

neděle 12. července 2015 od 11 hodin

KATALOG

TEXT - PDF

prospekT- PDF

OBRAZY, SKLO, PORCELÁN

ŠPERKY, KURIOZITY

AUTORSKÉ SKLO

Kyselka Václav: Hudba

cín s bronzovou patinou, pískovcový kvádr,

alegorie hudby, signováno monogramem VK,

datováno 1984, celková výška 67 cm, 29 000 Kč

 Hlavín Jindřich: Zamyšlená

olej na kartonu, signováno, datováno 1914,

41,5 x 49 (s rámem 54 x 64) cm

29 000 Kč

Oliva Viktor: Hudba pro jezevčíka

mistrovský olej na dřevě, signováno

 48 x 60 (s rámem 61 x 73) cm

47 000 Kč

Vajsejtl Pavel: Krásná váza

sklo masivní, medově hnědé, foukané

broušené do nepravidelných pěti a šestiúhelníkových plošek

signováno, datováno 2015

koule, průměr 31 cm

30 000 Kč

227-232

Hlava Pavel:  vázy a misky se zatavenou stříbrnou fólií

sklo přejímané v barvě kobalt, topas, křišťál, celoplošně dokonale broušené, značeno EXBOR Czechoslovakia,

počátek šedesátých let minulého století

Výška 13,5 cm

5500 Kč

Výška 16 cm

5500 Kč

Výška 22 cm  5500 Kč

V. 18,5 cm  3500 Kč

Výška 6 cm

1800 Kč

Výška 7,5 cm

1800 Kč

 TOP

Limity na jednotlivé položky do aukce přijímáme běžným způsobem,

výše zálohy bude sjednána individuálně, dražit lze po předchozí domluvě i telefonicky

Může se stát, že při otevření katalogu se Vám stránka, případně některé fotografie, nezobrazí, i když by již měly být dostupné.   ….. většina počítačů si totiž „pamatuje“ předcházející stav a ne vždy „ztrácí čas“ opětovným načítáním stránek, které má ve své paměti uložené .

..

Možné řešení:

  • Umístění kurzoru na obrazovce

  • klepnutí na pravé tlačítko myši  -  rozevře se nabídkový seznam

  • výběr vhodného slova z nabízených: aktualizovat - znovu načíst - znovu načíst rám - obnovit - refresh - kombinace slov s podobným významem donutí počítač načíst stránku znovu

TOP

Lexicon of the CVA

TOP

je zkratka používaná v textech našich katalogů, je převzata z názvu lexikonu publikovaného na CD-ROM. Jedná se o lexikon českých výtvarníků narozených ve XX. století, který vydává

Společnost pro současné umění - SCA - Society for Contemporary Arts

Společnost od roku 1996 zpracovává informace z oblasti výtvarného umění v ČR, výsledkem je digitální archiv LEXIKON ČESKÝCH VÝTVARNÍKŮ

Slovník Chagall

TOP

je termín používaný v textech našich katalogů pro tištěnou publikaci

Slovník českých a slovenských výtvarných umělců

který od roku 1998 vydává Výtvarné centrum Chagall z Ostravy.

Slovník rozdělen do XXI dílů.

V roce 2009 byl vydán XX. díl zahrnující umělce s příjmením Vil - Vz

V únoru 2010 na pultech poslední XXI. díl

profesionální fotografické práce   -   professional photographic works

mailto:info@aukcnidum.cz     mailto:aaa@nextra.cz

 11.07.2015

TOP