Zlatá jehlice do klopy
růžové zlato, hlava ve tvaru mašle osazena dvěma malými růžovými spinely, puncovní značka AV, puncovní úřad Vídeň, období: Rakousko - Uhersko.
Ryzost zlata 14 K, hmotnost 1,35 g btto, délka 6,5 cm
1 000 Kč
Zlatá jehlice do klopy
růžové zlato, hlava ve tvaru půlměsíce osazena devíti říčními perličkami a modrým a červeným spinelem, puncovní značka Z-59 (staré zboží podzákonné ryzosti)
Ryzost zlata 500/1000 (12 K), hmotnost 1,20 g btto, délka 6 cm
900 Kč
Zlatý prsten dámský
žluté zlato osazené syntetickým alexandritem, dovozová puncovní značka klásek (Z-56)
Ryzost zlata 14 K, hmotnost 5,40 g btto
4 400 Kč
Zlatý prsten pánský
žluté zlato osazeno karneolem, puncovní značka čejka, dvacátá léta 20. století
Ryzost zlata 14 K, hmotnost 5,21 g btto, velikost 65
4 900 Kč
Zlatý prsten dámský
bílé zlato, osazeno kultivovanou perlou a šesti modrými safíry, puncovní značka klásek (Z-56), moderní zlatnická práce
Ryzost zlata 14 K, hmotnost 3,86 g btto, velikost 53,5
3 900 Kč
Zlatý náramek - kruh
zlato, po obvodě rytý geometrický dekor, puncovní značka čejka, druhá polovina 20. století.
Ryzost zlata 14 K, hmotnost 4,96 g, průměr 6 cm
4 900 Kč
Zlatý náramek - kruh
žluté zlato, po obvodě rytý geometrický dekor, puncovní značka čejka, druhá polovina 20. století.
Ryzost zlata 14 K, hmotnost 4,95 g
4 900 Kč
Zlaté dámské náušnice
žluté foukané zlato ve tvaru kytičky, u každé uprostřed almandin, po obvodě dvanáct říčních perliček, u jedné z náušnic jedna perlička schází (snadno opravitelné), biedermeier - druhá polovina 19. století.
Ryzost zlata 18 K, hmotnost 5,75 g btto, délka 2,5 cm
5 500 Kč
Dokumentace Přiloženo Osvědčení Puncovního úřadu ČR na zlato
Zlatý prsten pánský
žluté zlato osazené chrysoprasem, puncovní značka klásek (Z-56) pro staré zboží.
Ryzost zlata 14 K, hmotnost 5,73 g btto, velikost 64
4 700 Kč
Zlatý prsten dámský
růžové a bílé zlato, osazeno 5 diamanty s briliantovým brusem, 5 routami, ve stylu ART DECO, puncovní značka Lvíček 4 (Z-45), období: 1.republika (třicátá léta 20. století).
Ryzost zlata 585/100 (14 K), hmotnost 4,88 g btto, brilianty: 1x kulatý dvouřadý - 0,13 ct, 1x kulatý Old Europe - 0,10 ct, 1x kulatý dvouřadý - 0,04 ct, 2x kulatý jednořadý - spolu 0,06 ct, 5x routa - spolu 0,08 ct, celkem 0,41 ct, velikost 55,5
14 000 Kč
Dokumentace Přiloženo Osvědčení na diamanty od České gemologické laboratoře, Ing. Jiránek
Zlatý řetízek s přívěskem - křížkem
řetízek žluté zlato, křížek žluté a růžové zlato, osazeno říční perličkou, puncovní značka řetízku (Z-52), na přívěsku rakousko-uherská puncovní značka liška.
Ryzost zlata u řetízku 21 K (900/1000), u přívěsku 14 K (580/1000), hmotnost 8,45 g btto, délka 42 cm
12 000 Kč
Zlatý prsten s akvamarínem
žluté zlato, hlava osazena zabrušovaným přírodním akvamarínem, ozdobné orámování kamene, ozdobná zešířená šína po stranách hlavy, plastický dekor včetně ležícího lva, punc lvíček - první republika.
Ryzost zlata 14 K (585/1000), hmotnost 9,91 g btto, velikost 58
12 000 Kč
Zlatý prsten s tygřím okem
růžové zlato, leštěné tygří oko, Egypt, třetí čtvrtina 20. století, puncovní značka Kohout (Z-35).
Ryzost zlata 750/1000 (18 K), hmotnost 4,15 g btto, velikost 56
4 900 Kč
Zlatý přívěs - otevírací medailon
růžové zlato, tvar mušličky, puncovní značka Čejka (Z-36).
Ryzost zlata 14 K, hmotnost 2,61 g, výška 3 cm
2 500 Kč
Zlatý prsten dámský
žluté a červené zlato, zdobná hlava osazena malachitem- oválný kabošon, puncovní značka Lvíček 4 (Z-45), období první republiky.
Ryzost zlata 585/1000 (14 K), hmotnost 4,58 g btto, velikost 55,5
3 600 Kč
Zlatý prsten dámský
žluté a bílé zlato, modrý syntetický korund, puncovní značka Lvíček 4 (Z-45), období první republiky, mistrovská značka LM.
Ryzost zlata 585/1000 (14 K), hmotnost 5,24 g btto, velikost 57,5
4 300 Kč
Zlatý prsten dámský
žluté zlato, červený korál - oválný kabošon, puncovní značka Lvíček 4 (Z-45), mistrovská značka PA, období první republiky.
Ryzost zlata 585/1000 (14 K), hmotnost 4,01 g btto, velikost 57
3 900 Kč
Zlaté manžetové knoflíčky
žluté zlato, kruhový tvar s perletí a modrým safírem, puncovní značka Lyra (Z-34), plyšová etue, patrně první polovina minulého století.
Ryzost zlata 585/1000 (14 K), hmotnost 3,85 g btto, průměr 1,5 cm
3 800 Kč
Zlatá brož - stylizovaná kytice klásků a modrých kvítků
růžové zlato, osazeno deseti tyrkysy, puncovní značka Lyra (Z-34), druhá polovina dvacátého století. Opatřeno pojistkou.
Ryzost zlata 14 K, hmotnost 8,80 g btto, délka 5,5 cm
8 000 Kč
Zlatý náramek článkový
žluté zlato, 6 podlouhlých a 6 krátkých dutých spojovacích článků, podlouhlé články zdobeny rytým dekorem, jazýčkový uzávěr, puncovní značka Lvíček 4, období první republiky. Opatřeno pojistkou.
Ryzost zlata 585/1000 (14 K), hmotnost 28,94 g, délka 19 cm
28 000 Kč