ANTIKVITY ART AUKCE

   ZPĚT NA HLAVNÍ STRANU

"Bárky ve Wu Si - Čína"

velký pastel a kvaš, signováno vlevo dole BOH. DVORSKÝ, datováno WU SI 1956, adjustováno v paspartě a rámu, zaskleno.

Ve výřezu 51 x 80 (76 x 112) cm.

9 000 Kč

"Jízda králů ve Vlčnově 1950"

olej na plátně, signováno, datováno 1950, luxusní zdobný široký rám francouzského typu starozlaté barvy.

21 x 30 (39 x 47) cm.

18 000 Kč

"Svatý Kopeček u Olomouce na jaře"

velký olej na plátně, signováno, původní velmi luxusní široký zdobný rám francouzského typu vyžaduje restaurování.

74 x 101 (94 x 120) cm

65 000 Kč

"Honosná kytice ve váze"

kombinovaná technika na malířské lepence, signováno, nedatováno, luxusní rám francouzského typu starozlaté barvy, zaskleno

63 x 50 (77 x 63) cm

19 000 Kč

(Slovník Chagall, Lexikon českých výtvarníků (Lexicon of the CVA), Slovník ČSVU, abART)

NAHORU