161-180 www.aukcnidum.cz

 elektronicka-aukce 20.6.2023

Dvořáček Milan

"Brněnské moře"

olej na plátně fixovaném na kartonu, signováno vlevo dole DVOŘÁČEK, datováno 1956. Vzadu název, technika a opět signatura autora. Nerámováno.

24,5 x 33,5 cm

1 Kč

Dvořáček Milan

"Brno - Stavba učňovského domova"

olej na plátně fixovaném na kartonu, signováno vlevo dole M DVOŘÁČEK, datováno 1951. Vzadu název, datace a opět signatura autora. Nerámováno.

24,5 x 34,5 cm

1 Kč

Dvořáček Milan

"Pohled na Velké Meziříčí - Vysočina"

olej na plátně fixovaném na kartonu, signováno vlevo dole DVOŘÁČEK, datováno 1954. Vzadu na štítku strojem psaný název, datace, technika a plné jméno autora. Nerámováno.

35 x 48 cm

1 Kč

"Pod starým mostkem"

olej na kartonu, signováno vlevo dole, neurčeno, nerámováno.

41 x 51 cm

1 Kč

Bruggy, most sv. Bonifáce

Dvořáček Milan

"Krajina pod Javorinou - Slovensko"

olej na plátně, signováno vlevo dole M DVOŘÁČEK, datováno 1974. Vzadu rukou autora název díla, technika, rozměr a signatura. Nenapnuto na blind rám, nerámováno.

Malba 41 x 51 cm, celé plátno 48 x 57 cm

1 Kč

"Chalupa v rozkvetlém sadu"

olej na plátně, signováno vpravo dole, neurčeno. menší poškození na dvou místech při levém okraji. Nenapnuto na blind rám, nerámováno.

Celé plátno 47 x 39 cm

1 Kč

Musil Josef

"Zámek v Kroměříži"

olej-tempera na papíře, signováno vlevo dole JOS. MUSIL, datováno 1964. V okrajích po celém obvodu dírky po fixaci a zbytky papírové lepící pásky, volný list.

32,5 x 49 cm

1 Kč

Musil Josef

"Kolonáda - Květná zahrada v Kroměříži"

30,5 x 43,5 cm

1 Kč

Musil Josef

"Ulička ve starém městě"

olej-tempera na papíře, signováno vpravo dole JOS MUSIL, datováno 1962. V okrajích po obvodu dírky po fixaci a zbytky papírové lepící pásky, volný list.

50,5 x 35,5 cm

1 Kč

Musil Josef

"Portrét ženy s dobovým účesem"

olej na papíře, signováno vpravo dole JOS MUSIL, datováno 1963. V okrajích po obvodu dírky a poškození po fixaci, poškození v obou horních rozích. Volný list.

42 x 29,5 cm

1 Kč

Musil Josef

"Květiny v květináčích"

olej na papíře, signováno vlevo dole JOS MUSIL, datováno 1962. Po obvodu místy známky původní fixace, volný list.

35 x 49 cm

1 Kč

Musil Josef

"Zástavba kolem říčky"

olej tempera na papíře, signováno vpravo dole JOS. MUSIL, nedatováno, volný list.

40 x 51,5 cm

1 Kč

Dvořáček Milan

"Léto"

olej na kartonu, signováno vlevo dole M DVOŘÁČEK, datováno 1972. Vzadu rukou autora uveden název díla a opět signatura, místy drobnější poškození, nerámováno.

50 x 70 cm

1 Kč

Dvořáček Milan

"Zamilovaná"

akvarel na papíře, signováno vlevo dole M DVOŘÁČEK, datováno 1984. Vzadu na kartonu štítek se jménem autora, názvem díla, technikou a signaturou. Fixováno na kartonu a v paspartě, použit ochranný krycí papír, nerámováno. Menší poškození pasparty v okraji.

Ve výřezu 29 x 23, pasparta 46 x 34 cm

1 Kč

Dvořáček Milan

"Láska"

akvarel na papíře, signováno vlevo dole monogramem MD (MILAN DVOŘÁČEK), datováno 1977. Vzadu na kartonu rukou autora název, technika a signatura, vzadu rovněž věnování. Fixováno na kartonu a v paspartě, ochranný krycí papír, nerámováno.

Ve výřezu 27,5 x 38, pasparta 45 x 52 cm

1 Kč

Dvořáček Milan

"Gajané, Aram Chačaturjan"

akvarel na papíře, signováno vpravo dole M DVOŘÁČEK, datováno 1983. Vzadu na kartonu štítek se jménem autora, názvem díla, technikou a signaturou. Fixováno na kartonu a v paspartě, ochranný krycí papír, nerámováno. Menší poškození pasparty v rozích.

1 Kč

Dvořáček Milan

"Tanečníci z Podluží"

akvarel na papíře a stylizovaná kresba tužkou, signováno vlevo dole M DVOŘÁČEK, datováno 1979, nerámováno, volný list.

39,5 x 30,5 cm

1 Kč

Dvořáček Milan

"Kostické hody"

akvarel na kartonu, signováno vpravo dole písmenem D (DVOŘÁČEK), datováno 1935. Vzadu papírový štítek se strojově psaným jménem autora a názvem díla "Obrázky z Břeclavska: Serie II. č. 3. Kostické hody: Připíjajů." Nerámováno.

Malba 45,5 x 35, karton 64 x 49,5 cm

1 Kč

Dvořáček Milan

"Pohled na Brno s katedrálou sv. Petra a Pavla"

akvarel na papíře, signováno vlevo dole M DVOŘÁČEK, datováno 1983. V okrajích na několika místech stopy po původní fixaci, volný list.

30 x 41 cm

1 Kč

Musil Josef

"Domky v podhradí"

akvarel na papíře, signováno vpravo dole JOS MUSIL, datováno 1959. V okrajích na několika místech dírky po původní fixaci, volný list.

27,5 x 39,5 cm

1 Kč