Dvořáček Milan "Brněnské moře"
olej na plátně fixovaném na kartonu, signováno vlevo dole DVOŘÁČEK, datováno 1956. Vzadu název, technika a opět signatura autora. Nerámováno.
24,5 x 33,5 cm
1 Kč
Dvořáček Milan "Brno - Stavba učňovského domova"
olej na plátně fixovaném na kartonu, signováno vlevo dole M DVOŘÁČEK, datováno 1951. Vzadu název, datace a opět signatura autora. Nerámováno.
24,5 x 34,5 cm
1 Kč
Dvořáček Milan "Pohled na Velké Meziříčí - Vysočina"
olej na plátně fixovaném na kartonu, signováno vlevo dole DVOŘÁČEK, datováno 1954. Vzadu na štítku strojem psaný název, datace, technika a plné jméno autora. Nerámováno.
35 x 48 cm
1 Kč
neurčeno "Pod starým mostkem"
olej na kartonu, signováno vlevo dole, neurčeno, nerámováno.
41 x 51 cm
1 Kč
Bruggy, most sv. Bonifáce
Dvořáček Milan "Krajina pod Javorinou - Slovensko"
olej na plátně, signováno vlevo dole M DVOŘÁČEK, datováno 1974. Vzadu rukou autora název díla, technika, rozměr a signatura. Nenapnuto na blind rám, nerámováno.
Malba 41 x 51 cm, celé plátno 48 x 57 cm
1 Kč
neurčeno "Chalupa v rozkvetlém sadu"
olej na plátně, signováno vpravo dole, neurčeno. menší poškození na dvou místech při levém okraji. Nenapnuto na blind rám, nerámováno.
Celé plátno 47 x 39 cm
1 Kč
Musil Josef "Zámek v Kroměříži"
olej-tempera na papíře, signováno vlevo dole JOS. MUSIL, datováno 1964. V okrajích po celém obvodu dírky po fixaci a zbytky papírové lepící pásky, volný list.
32,5 x 49 cm
1 Kč
Musil Josef "Kolonáda - Květná zahrada v Kroměříži"
30,5 x 43,5 cm
1 Kč
Musil Josef "Ulička ve starém městě"
olej-tempera na papíře, signováno vpravo dole JOS MUSIL, datováno 1962. V okrajích po obvodu dírky po fixaci a zbytky papírové lepící pásky, volný list.
50,5 x 35,5 cm
1 Kč
Musil Josef "Portrét ženy s dobovým účesem"
olej na papíře, signováno vpravo dole JOS MUSIL, datováno 1963. V okrajích po obvodu dírky a poškození po fixaci, poškození v obou horních rozích. Volný list.
42 x 29,5 cm
1 Kč
Musil Josef "Květiny v květináčích"
olej na papíře, signováno vlevo dole JOS MUSIL, datováno 1962. Po obvodu místy známky původní fixace, volný list.
35 x 49 cm
1 Kč
Musil Josef "Zástavba kolem říčky"
olej tempera na papíře, signováno vpravo dole JOS. MUSIL, nedatováno, volný list.
40 x 51,5 cm
1 Kč
Dvořáček Milan "Léto"
olej na kartonu, signováno vlevo dole M DVOŘÁČEK, datováno 1972. Vzadu rukou autora uveden název díla a opět signatura, místy drobnější poškození, nerámováno.
50 x 70 cm
1 Kč
Dvořáček Milan "Zamilovaná"
akvarel na papíře, signováno vlevo dole M DVOŘÁČEK, datováno 1984. Vzadu na kartonu štítek se jménem autora, názvem díla, technikou a signaturou. Fixováno na kartonu a v paspartě, použit ochranný krycí papír, nerámováno. Menší poškození pasparty v okraji.
Ve výřezu 29 x 23, pasparta 46 x 34 cm
1 Kč
Dvořáček Milan "Láska"
akvarel na papíře, signováno vlevo dole monogramem MD (MILAN DVOŘÁČEK), datováno 1977. Vzadu na kartonu rukou autora název, technika a signatura, vzadu rovněž věnování. Fixováno na kartonu a v paspartě, ochranný krycí papír, nerámováno.
Ve výřezu 27,5 x 38, pasparta 45 x 52 cm
1 Kč
Dvořáček Milan "Gajané, Aram Chačaturjan"
akvarel na papíře, signováno vpravo dole M DVOŘÁČEK, datováno 1983. Vzadu na kartonu štítek se jménem autora, názvem díla, technikou a signaturou. Fixováno na kartonu a v paspartě, ochranný krycí papír, nerámováno. Menší poškození pasparty v rozích.
1 Kč
Dvořáček Milan "Tanečníci z Podluží"
akvarel na papíře a stylizovaná kresba tužkou, signováno vlevo dole M DVOŘÁČEK, datováno 1979, nerámováno, volný list.
39,5 x 30,5 cm
1 Kč
Dvořáček Milan "Kostické hody"
akvarel na kartonu, signováno vpravo dole písmenem D (DVOŘÁČEK), datováno 1935. Vzadu papírový štítek se strojově psaným jménem autora a názvem díla "Obrázky z Břeclavska: Serie II. č. 3. Kostické hody: Připíjajů." Nerámováno.
Malba 45,5 x 35, karton 64 x 49,5 cm
1 Kč
Dvořáček Milan "Pohled na Brno s katedrálou sv. Petra a Pavla"
akvarel na papíře, signováno vlevo dole M DVOŘÁČEK, datováno 1983. V okrajích na několika místech stopy po původní fixaci, volný list.
30 x 41 cm
1 Kč
Musil Josef "Domky v podhradí"
akvarel na papíře, signováno vpravo dole JOS MUSIL, datováno 1959. V okrajích na několika místech dírky po původní fixaci, volný list.
27,5 x 39,5 cm
1 Kč